Kuş Kafesinde Tül Şart Mı?

AhmeetG

Kuş kafesinin tabanından kapının çeyreğine kadar olan tül kafes için şart bişey mi olmasada olur mu yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler

19 CEVAP

AhmeetG

@BanuYuzgec @Muezzagumus @EZK çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız tavsiyelerinizi değerlendireceğim bu arada kuşunuza çok üzüldüm :(

Emir-Badem

Muhabbet Kuşu beslerken yemlerin sağa sola saçılmamasi icin kullanilir isterseniz kullanin isterseniz kullanmayabilirsiniz hicbir degisiklik olmaz

Huskylove

Bence şart benimki çok etrafa saçıyordu

Huskylove

Bence şart benimki çok etrafa saçıyordu