Muhabbet Kuşu Hastalık

Xxtt44

6 yaşında erkek bir muhabbet kuşum var. Yaşadığımız evden geçici bir süreliğine başka yere geldik. 3 haftadır gayet sağlıklı olan kuşumun akşam tüneklerine kustuğunu farkettim. Hareket bile edemiyor ve sanırım ayrıca ishal suyunu çay kaşığı ile içirdim hiç konuşmuyor,ötmüyor. Sürekli titriyor, gözlerini kapatıyor. Ev değişikliğinden kaynaklanıyor olabilirmi resmen ölecek gibi lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

onurhhn

Kuşunuz yaşlanıyor hastalıklardan daha çabuk etkilenebilir. Toparlanması için suyuna vitamin damlatabilirsiniz. Bir petshopa yada veterinere sorun. Çünkü bazen hastalığı atlatamayıp ölebiliyorlar malesef

izmir_pet

5-6yas kuslarda daha yaslilik gibi etkiler gosteren hassaslasan bir yas dgl. Evle de ilgisi olamaz bu derece. Yollarda usumus olabilir mi? Malum havalar soguk. Bi veterinere goturmelisiniz..