Sokakta Gördüğüm Kısırlaştırılmış 2 Aylık Kedi

Timewyrm

merhabalar arkadaşlar dün yolda yürürken küçük bir yavru kedi gördüm biraz seveyim dedim yolun ortasına yatmıştı bi baktım kedi ameliyat olmuş orda duran güvenliklere sordum kediyi diğer büyük kediler tecavüz ediyormuş sanırsam o yüzden kısırlaştırıldı dendi bana kedi gripte olmuştu sanırsam kulağındada siyah bir yara vardı çok tatlı bir kediydi sahiplenmeyi iyileştirmeyi düşündüm malum hava buz gibi annesi var mı bakıyor mu diye sordum varmış ama bakmıyormuş kimse benim işim vardı o an alamadım box aldım kediyi almak için ancak dün akşam kediyi olduğu yerde bulamadım şimdi tekrar gidip boxla birlikte alacağım evde mamam var ama kedinin hastalığı varsa bana yardımcı olacak birileri var mıdır acaba ?

4 CEVAP

dilara98

2 aylık bir kediye benzemiyor bu.Hem 2 aylık bir kediyi hiçbir veteriner kısırlaştırmaz.En az 5 aylık vardır.Veteriner kontrolüne götürmenizi tavsiye ederim.

Veterinere götürün bende böyle hastayken buldum daha kötü oldu kedi ama ben bulduğum gibi veterinere götürdüm ameliyat olmuş hem veteriner kontrolü mutlaka gerekli

ayse1310

Direkt veterinere götürün aldığınız gibi. Parazitlerini falan yaptırın. Aşılarını falan konuşun birlikte bir yol izlersiniz. Sahip çıkın ona, kıyamam çok üzüldüm :(

ayse1310

Cok kötü durumda ya hiç bakılmamış yani belli