Kedi Kumu

Ecerana

Pisipisi kedi kumu artık koku yaptığı için kum arayışına girmiştim. Önerilerde proline çok vardı bn de proline aldım o yüzden ama hiç güzel bir kum değil sabah akşam kum temizliyorum hatta bazen günde 3 kere ona rağmen koku oluyor ve topaklar o kadar yumuşak mi kürekle alırken hemen parçalanıyor kumu da fazla koyuyorum ama yine aynı sonuç. Aklımda Bi kaç marka var ********* nın kokusuz kumu ve mırmır bentonit arasında kaldım sizce bu markalar iyi mi ya da daha iyi bir marka var mı bildiğiniz. Kokusuz kum kokululardan daha mı iyi kokuyu hapsediyor bunu çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

37 CEVAP

EmineDuman

Ben pisipisi’nin kokusundan çok rahatsız oldum ve akkum aldım.Çok memnunum hiçbir şekilde koku yok artık.Tavsiye ederim fiyatı da gayet uygun

Ecerana

reflex

EZK

@Ecerana memnun kalacaginizi umuyorum.. Pudrali olan ozellikle harika..
4 paket var ama yine siparis versem mi diye düşünüyorum. Fiyati da gayet uygundu.2' li olarak verdiniz sanıyorum? Bu arada resmi çok ugrasamama rağmen yukleyemedim.

Minnakpatipuki

************

Ecerana

Evet van cat aklımda ama stokta yokmul alamadın o yüzden çok teşekkür ederim

Ecerana

Çok sağolun tavsiyelerinizi değerlendireceğim bir şey daha sormak istiyorum ayrı konu açmayım. Kapalı kedi tuvaleti kullananlar kedileriniz dik oturup tuvaletini yapsrken başı yukarıya değiyormu acaba. Dün farkettim büyük kedimin başı az bişey değiyor

Ecerana

Sabah akşam temizliyorum zaten ama dediğim gibi tooallae çabuk parçalandığı için kum da çabuk kirleniyor ve 3 günde kokuyor