Hayvanlarınızın Adları Nedır Ve Isım Onerısı Ozellıkle Tavsan Icın

LopSever

ISIM ONERISI TAVSANA

38 CEVAP

Ponponmavis

Benim ölen tavşanımın adı ponpon du ama siz bilirsiniz ; (

Ponponmavis

Benimkilerin ismi jumong mavis ve ponpon ama mavisin daha bir sürü adı var mavis sofia laika alis flora kadife ariel doğa Mia Arianna roxi ve lyri adları bunlar

EmineDuman

benim oğlumun ismi Duman,aslında tavşana da uyabilir bence :)

Melikedidem

Benim oğlanın adı mecnun kızımında Queen :) ölen tavşanımın adı zühtüydü

Kazim1980

Narende veya şehsu koyabilirsin.

Sedanurdrl

ATLAS ve oğlum ikisinide kullanıyoruz.. yeğeninim tabiriyle olüüü diyoruz arada :))

Mihawim

Bizimkiler Maviş,GARİP,MİNİŞ benim eski Tavşanlı min isimleri porti,kumsal,külüm du

sevvalguralp

Mırmır ☺

LopSever

Zuhtu :))

LopSever

@Sedanurdrl hahaha:))

Castielthecat

Latte Lucifer ve Kookie 'ydi benim tavşanlarımın adları~ belki hoşuna giderse kullanabilirsin :3

Castielthecat

Kedimin adı da Castiel neden böyle isimler koyuyorum ben de bilmiyorum ama yakışıyor bence

lokum_british

Kedilerim Şaşkın, Püsür ve Lokum. Tavşanım olsa Tostiş koyardım :p

Kimglenn

Puf,bunny ve lollipop olabilir :)

LopSever

Hepside guzel: )