Hayvanlarınızın Adları Nedır Ve Isım Onerısı Ozellıkle Tavsan Icın

LopSever

ISIM ONERISI TAVSANA

38 CEVAP

izmir_pet

Valla onerim yok ama benimkiler "mia, boncuk, zeytin, mavis, yumi, limon" onceden pati, çiko vardi:) benimkiler bunlar

Zıpzıp kolayabilirsin tam da onlara göre :D

izmir_pet

Basiniz sagolsun. Benim tavsanim da pamuktu. Kotu bi durum yaa:((

izmir_pet

Bu arada isim onerisi Luck geldi aklima:) bol bol oneri alip dusunun:))

Friolero

Bunny

edasukur

3 kedim var sırasıyla adları İncir, Havuç ve Behlül. Tavşana nasıl bir ad gider bilemedim hiç ama Kıpçak, Çiko, Korsan, Gri, Duman olur herhalde.

Recai44

Carrot olsun.

LopSever

Hepside guzelmis:) benim olen tavsanimin adı Bulut tu

Minnakpatipuki

1 kedim var sadece ismi puki :)

Darcy93

Lilo

Darcy93

Benim evlatlarım Gubuk,tarçın,pakize,deniz 6 tane de minikimiz var ama onlara daha isim koymadık

Fındık kedimin adı bende değiştirmek istiyorum çünkü erkek

Minnakpatipuki

Ölen kuşumun ismi bıcırık tı :(

Minnakpatipuki

Ölen kuşumun ismi bıcırık tı :(

Ecerana

Bu zamana kadar beslediğim kedilerimin ismi, badem nazlı mırıltı püskül İncir tarçın. Önceden beslediğim tavşanlarımın ismi ise, topaç çepişke zeytin pamuk badem nimet duman kömür karamel diğerlerinin ismini unuttum:) bnce topaç koyun tavşanlara çok yakışıyor bu isim