Hayvanlarınızın Adları Nedır Ve Isım Onerısı Ozellıkle Tavsan Icın

LopSever

ISIM ONERISI TAVSANA

38 CEVAP

LopSever

Mutissiniz isimler harika:))

Fablemoon

8 aylık dişi bir kedkm var adı Molly nasıl buldum nerden buldum bende bilmiyorum :D

minnoskoss_123

Benim Balgöz’üm, Latte’m, Ponçik’im, Yaramaz’ım, Şapşik’im ve Misha’m var:) Ben bir ara kedilerimin adına Nutella ve Milka koymuştum ama sonra değiştirdim:D Bende size Nuttela ve Milka isimlerini öneririm:)

Ayse_naz_G

Raphel

Lunas

İsim önerileri: Aklıma bi bonibon çiko geldi :d
Kedilerimin isimleri: Şeker’im
Duman’ım Güllaç’ım Gece’m Kömür’üm Karagül’üm Tipsizgöz’üm ve Gofret’im :)

Shaco

tina

Zynpks

Minik,yumak,puffy :)

lokum_sakiz

İki kedimin adı Sakız&Lokum.Sokaktakileri sayamam çok uzun sürer :)

Ben yiyecek isimlerini çok severim;
-Badem
-Bal
-BalKabağı
-Elma
-Sakız
-Süt
-Mandalina
-Karamel

Bunların dışında;
-Çakıl
-Pofik
-Bubble
-Muncuk
-Cookie