Matisse Mama

Sarecansu

arkadaşlar bu mamayı kullananlar yada kullananlardan görenler-duyanlar bana nasıl bir mama olduğunu söyleyenilirlermi? kediler tadını seviyormu etkisi güzelmi vs.

39 CEVAP

Sarecansu

bu arada @ezk spectrum kısır kediler için yada matisse kısır kediler için arasında seçim yapmak zorundayım şuanda bütçem bu matissemi spectrum mu dersiniz?

EZK

Allah aşkına ne vereceğiz bu kedilere?N&D yani o da mi kötü? Bugün kontrole goturecektim kendimi gidemedim. Telefonla edindiğim bilgiye gore
( veterinerden) Hills kedilerin sağlığı açısından gayet güzel bi mamaymis. Yani veteriner öyle söyledi. Hatta Royal Canin de kaliteli mamalar arasındadır dedi. Tuzlu filan diyorlar dedim yok öyle bisey dedi. Yani benim de kafam karıştı.. :(

EZK

Paylasın lütfen.. Satışını yapıyor mu bilemiyorum.. Veterinerlik okuyacağım en sonunda ya sırf bilgilenmek için bu konularda :S

mimimomo

@sarecansu - benim kedim seçmez yer ama o bile yemedi demisiniz ya; guleyim mi aglayim mi bilemedim : )))) bizim bahcede bi tane var oyle, beni bulsa yer diyoruz, cocuga bi mama ikram ediyoruz yuzune bile bakmiyo maymun : ))) + benim kizlarin 3. kardesleri de bir arkadasimda, ona da yas mama begendiremiyoruz misal. (4 ay sokakta kaldi, nerde cop var onu istiyo - no marka!)

Sarecansu

bana brit carenin numunesi geldiğinde kokusundan dokusundan renginden anlamıştım ama yemez demiştim belli oluyor mamadan zaten

kedipatisii

Sanabelle öneririm

kedipatisii

Brit care yemiyor çoğu kedi

Benim kedim matisse mamayı pek sevmedi, zor yiyor. İdrar yapmasında arttı. Benimki purina one steril sığır etliyi seviyor.. Golosiyi deniym diyorum matisse kadar içeriği iyi değil ama .. bilemiyorum ki bütçeye bakıyor kedimizin sevip sevmemesi nede.

Sarecansu

teşekkürler arkadaşlar biz NDye geçtik tadım testide yaptım tabiki :)))) öyle aşırı tuzlu falan değil böyle çok az geldi bana tuz balıklı olduğundan pek uzunca test edemedim ama güvenle alabilirsiniz bence :)