Kediyle 10 Saatlik Otobüs Yolculuğu?

gizoz063

Yarı dönem tatilim 3 hafta olduğu için kedimle birlikte gitcem ailemin evine fakat yol 10 saat olunca tedirgin oldum. Uyutmadan götürmicem zaten uyutcam gündüz yolculuğu yapcam 2 mola veriyorlar molalar dışında yolcu indirdikleri yerler var o sırada ben de muavinle beraber inip kontrol etmeyi düşünüyorum fakat tabiki de çok tedirginim bu konuyla ilgili tecrübesi olan biri var mı?

38 CEVAP

gizoz063

Yok maalesef. Evde de tek bırakamam o kadar zaman. Niri gelip arada beslese bile ameliyatlı olacağından bizzat ben bakmalıyım

gizoz063

Yok maalesef. Evde de tek bırakamam o kadar zaman. Niri gelip arada beslese bile ameliyatlı olacağından bizzat ben bakmalıyım

Sarecansu

siz hiç kedinizin uyutulmuş halini gördünüzmü? gözler açık dil dışarda. uçakla gitme imkanınız yok mu ?

Sarecansu

hem uyuyacak hemde bagajda gidecek? Asla yapmayın bunu asla

gizoz063

birkaç günlüğüne değil 3 hafta diyorum emanet edebileceğim kimse yok burda şu an. bi arkadaşım yavru kedisini uyutup aynı şekilde götürdü bir şey olmamıştı aralarda inip kontrol edince ama daha fazla deneyime sahip insan var mı diye yazıyorum işte her yere. benimki 1,5 yaşında olduğundan dolayı da fark olabilir bilmiyorum

gizoz063

barınaklara da güvenmiyorum birçok kez karşılaştım kötü haberlerle

gizoz063

olanaklarımı detay kısmında açıkladım zaten ona göre yazsanız hiç mi deneyen yok

Hayır veteriner özel kliniklerde kaç gün kalacaginizi ve kalacağını soruyor ona göre alıyor özel klinikler ki zaten bildiğiniz bir yer olursa daha iyi olur .

Sarecansu

@fatmanur birileri diyede benden bahsedemezsin çünkü o cevaplar sana verilmedi .

Recai44

Gittiğiniz yere tren gidiyor mu

gizoz063

hayır gitmiyor gittiğim yer küçük bi ilçe sadece otobüs

gizoz063

Korkum biraz olsun azaldı çok teşekkür ederim. Recai44 3 saatlik kısmı trenle atlayabilitim fakat gar ile terminal arasındaki uzaklık da çok fazla olduğu için o kısımda daha çok telef olur sanırım

gizoz063

Başka bi şansım olmadığını kaçıncı söyleyişim bilmiyorum gerçekten ne uçak gidiyor ne tren gidiyor ne 3 hafta tek başına evde bırakabilirim sadece bu konuda tecrübesi olan insanlara sormak için yazmıştım zaten düşündükçe canım sıkılıyor benim de

Recai44

gizoz bi kedi 3 hafta tek kalabilir mi ? İnsanlar bile o kadar kalamıyor .
Bide gar ile terminal arasında eğer minubus varsa zaten kucağınızda gitmiş olur .

gizoz063

işte ben de bırakamam diyorum o yüzden. bi arkadaşım benim gideceğim yoldan otobüsle aynı 10 saatlik yolu yavru tekir kediyle geldi bagaja koydurup. veterineri ilaç vermiş yola çıkmadan önce. benim kedim de 1,5 yaşında