Irkımız Nedir?

Irk hakkında pek benzeyen bir kedi türü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
2. Soru olarakta proplan original Junior mama hakkında düşünceleriniz nelerdir? Proplan yerine ne kullanmalıyız?

33 CEVAP

Denemenizin sonucunu merakla bekliyorum.

dilekz

çok güzel bir kedi arkadaşım :) benim kedimin yavrularından birine çok benziyor. N&D kullandım hep annelerinin hamileliğinden beri tavsiye ederim. İyi günler.

ayse1310

tortoiseshell

Eschu

Irkını bilmiyorum ama çok güzel maşallah

satinalmayin

proplan yerine nd kitten kullanın

srfsnn17

Üstün bilginizden ve biz cahilleri birden fazla defa bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim @satinalmayin .Bu site için oldukça fazla bilgiye sahipsiniz umarım herkes okur da kedisinin cinsini merak etmez artık.

izmir_pet

@alicanozturk" ne oldugunu bilmiyorum. Ona benzer bi irk cins bilmedigimden cvp veremicem ben ama masaallahh cok cok cok tatli bir bebekkk:) allah saglikli mutlu uzun omurler versinn:)
Bu arada proplan iyi bir mama degildir sormaniz iyi olmus. Butcenizi bilmiyorum ama matisse sanabelle profine onerebilirim. Biraz daha iyisini alabilicekseniz ND onerebilirim. Bunlarin icerikleriyle ilgi bilgi almak isterseniz ozelden yazabilirsiniz. Az cok bildigim kadar yardimci olmak isterim..

Demetcinar

Siz yine 3 kilo almıssınız ben dün 10 kilo aldım

Demetcinar

Mecburen bitmesini beklicem madem nd daha saglıklı onu deneyeceğim

Bu 3 kilo bitmeden biraz nd alıp denerim artık teşekkürler

Erlsri

Kedime proplan junior kullanıyoruz. Dışkısında falan bir sorunumuz yoktu daha sonra ND çok önerildiği için ND mamaya geçtik ve kedim çoğu zaman dışkısını yaparken miyavladı kısaca tahıllı mamadan düşük tahıllı mamaya geçince biz kabızlık sorunu yaşadık. ( 1 günde falan ND ye geçmedik mamasına kata kata geçtik.) Şuan tekrar proplan kullanıyoruz kabızlık sorunu yok ama içerik olarak proplan kaliteli bir mama değil. 3 kg paket bitince bu sefer Matisse i deneyeceğiz.

Teşekkür ederim çok naziksiniz

satinalmayin

bu kedinin ırkını sorucaksınız tortiselli shell dicek biri oysaki bu renk kaplunbağ kabuğu rengi demek bu 3 renkli kediler dişidir diğer daha net rengi olup beyaz turuncu siyah olan larada calico denir ama buda renk sallıyacak millet sallayanlardan bazıları öyle saçmalıcakki mesela british iran melezi falan dicek muhtemelende sokak kedisi olduğunu kabullenmekten daha kolay olucak bu cins olması mevzusu sizi dahada tatmin edicek yanlışmı ,yanlışsa ne diye soruyorsunuz sokak kedisi bu ırkı ne olsun istersiniz!

satinalmayin

Sokak kedilerinin hepsi meklez ırktır binde bir bir saf ırk kaçar ozaman anlarım sorulur zaten tipten eleverir kendini hemen ama bu konuda cehalet çok sinir bozucu biraz uzun tüylüyse norveç orman kedisi siyah ise bombay gri ise mavi rus bunlar yalan saçmalık asıl kedi ırkını soranlar ayırıyor sokakta yaşıyan sokak kedisi tabir edilen melez kedidir sadece kedi bana bucevap yeterli geliyor bu cevap yetmiyor ise illa bir ırk olması gerekiyorsa burda bence sorun.
Anadolu kedisi diye bir site var oraya girin biraz okuyun bence tekir neymiş bir öğrenin bence deseni bile cins zannedicek kadar saçmalayabiliyoruz!

Teşekkürler