Pakistan Papağanı Yardım

Elifbykl

haftasonu Pakistan papağanı aldım yavru ve erkek olduğunu sanmıştım fakat bir arkadaşım bana papağanın yavru olmadığını ve kız olduğunu söyledi.Papağanlardan anlayan biri varsa bana yardımcı olabilir mi yaş ve cinsiyet konusunda?

1 CEVAP

Heathcliff

Gagasındaki siyahlıktan anladığım kadarıyla maximum 9-10 aylık bir yavru diye tahmin ediyorum.Cinsiyet konusunda anlaşılması daha erken sanırım boynunda siyah bir çizgi çıkması gerekiyor o da bir yaşından sonra oluyor sanırım.Nereden aldınız kuşu?Uysal mı?