Muhabbet Kuşum Hasta Ne Yapabilirim?

Gizemc

Arkadaşlar Merhaba .muhabbet kuşum 3 gündür devamli kusuyor ve ishal. Yem değişikliği yer degisikliği yapılmadı. Hiçbir yediği midesinde kalmıyor ne varsa çıkarıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan yardimci olabilecek biri varsa sevinirim .şimdiden teşekürler

2 CEVAP

izmir_pet

Bebekligimden beri hep kus bakariz ve babamin amcasi kus yetistiriligi yapiyordu. Buyuk ihtimalle usutmustur. Gece falan oda soguk mu oluyor? Mesela kac derece? Bir de odayi havandirirken hava akimina maruz kalmasin. Hemenn hasta eder, cok cabuk.

izmir_pet

Son olarak verdiginiz yemlere bir bakin. Bazen minik minik bocekleniyo. Toz gibi bocekler yem renginde ve anlasilmiyo. Oyle birsey varmi kontrol edin yemlerini de. Bi veterinere goturebilirseniz, suyuna katilacak ilac veriyo