28 Günlük Kuşumda Göz Nezlesi

Culee

Merhaba 28 günlük muhabbet kuşumun gözleri onu aldığımızdan beri kızarık ve şişti göz çevresindeki tüylerini yoldu göz nezlesi dediler gentagut ve teramicyn verdiler dünden beri kullanıyoruz biraz kızarıklığı ve şişliği geçti gibi ama aldığımızdan beri kabartıyor kendini ve kuyruğunu aşağı yukarı oynatıyor bunun sebebi göz nezlesi olabilir mi lütfen yardım edin ona birşey olsun istemiyorumm düzelir mi kuşum şimdiden cevabınız için teşekkürler.

2 CEVAP

kedigibiyiz

Kıyamam ya çok geçmiş olsun yavrucuğa

izmir_pet

Terramiycn ve genta kedilerimde kullaniyorum ama kusa olur mu? Bana cok mantikli gelmedi. Bi veterinere gotururmeniz gerekiyo bence. Ona gore ilac verir. Cok gecmis olsun