Veterinerler Veresiye Yapar Mı?

hilalyln

Merhaba 2 kedi sahibiyim ve kedilerime her aşısını yaptiramadim çünkü parazit asisina bir kedi için 80tl alıyorlar ve iki kedinin veteriner masrafları beni biraz aşıyor kedilerim dün rahatsızlandı veterinere götürdüm ciddi bir enfeksiyon dedi asilarini yaptı hem parazit hem enfeksiyon 2 gün daha gelmesi lazım dedi benden dün için 170 tl sadece bir kedi için ücret aldılar ve benim param kalmadı bugün kedilerimi goturdugumde verecek param yok. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

3 CEVAP

artemisluna

Geçmiş olsun öncelikle, durumunuzu açıklarsanız belki yardımcı olurlar vetin insafına kalmış bir durum. Eğer Istanbul'daysanız Çapa'da Fatih Hayvan Hastanesi fiyatta yardımcı oluyor genelde.

hilalyln

Malesef ıstanbulda değilim umarım biraz anlayış gösterirler teşekkür ederim

LILI

BELEDİYE VETİNE GİDİN