Apartmana Çıkma Sorunu

Sarecansu

Merhaba arkadaşlar, kedim sürekli dış kapı açılır açılmaz apartmana fırlama huyu var. bağırıyorum geri dönüyor mesela bugün üst kata kadar çıktı tuttum getirdim yakalamaya çalışırken falan düşmesinden vs korkuyorum. merak ediyor çok fazla. balkonumuzda file vs yok uslu uslu bakıyor giriyor içeri geri. yani kaçma isteği falan yok evden. apartmandada serbest bırakamıyorum baksın görsün diye, biri görür çıkartır dışarı falan güvenemiyorum nasıl engelleyebilirm bu hareketi?

36 CEVAP

Gozdetemizel

Bnmki de odul mamasini cerez niyetine yiyo.hatta gecen gun masada unutmusum asagi atmis kapagini acmis ziyafet cekmis kendisine.ztn odulu hakeden bi yapisi da yok illa yaramazlik :) aferin kizim ocakta uyumussun kuvette uyumussun bambuyu vazosuyla devirmissin kumlarin hepsini disari eselemissin diye odul vermem gerekir :):):))

Demetcinar

Bizimkilerde kızmaktan anlamıyor. Mutfak masasına çıkmalarını engelleyemedim. Kızdım okadar ama pes eden ben oldum inadıma yapıyorlar sanki. Bende bi örtü yaptım onlara tavuk balık hasladıgımda masanın üstünde yiyorlar. Onların bana uyması gerekirken ben onlara uydum napalım artık:)

Sarecansu

aslında anlıyorlar, ama canları istemiyor tüm olay bu :D

mimimomo

o vedalasma sahnelerini zaten en az 3 kere falan yasiyorum: ) opmeye kalkayim derken kaciyolar, oyun basliyo (servis nanay; kaciyo bu arada) bu dediklerim artik son mertebe zaten : )

izmir_pet

Ben cozum buldum kapidan kacirmamak icin. Elektrik supurgesinden korkuyodu eskiden. Simdi korkmuyo ama hala ise yariyo cozumum. Disari cikicak zaman vuuvvvvv falan ses cikariyorum supurge gibi. Hemen salona saklaniyo. Son ihtimal kacarsa da mia aciktin mii diyorum. Meowww yaparak geri geliyo:D benimki obur oldugundannn

Gozdetemizel

Valla yok benim top hikayesi hala bu saftirige isliyo.kapidan cikmadan yatakodasina firlatiyorum o oraya kosarken ben cikiyorum.sabahlari esim cikamasin diye boylu boyunca yatiyomus kapinin onune.ilerde nasi basa cikicaz bilmiyorum