Bir Kalp Hastası Kedi İçin Para Yardımı

seda45

Arkadaslar istagramda ilginin partileri adlı sayfa siyah renkte minikin mersinde tedavisi yapılıyor yavru kedide kalp büyümesi ve viral hastalıktan supheleniyorum EKG rotgen kan tahlili yapıldı ve 5 gün boyunca veteniner de kalıcak ama yardımcı olan kişi ogrenci oldugu için maddi acıdan cok zorlanıyor lütfen 5 TL yardım bile cok işe yarıyacak onu olume terk etmeyinnn lütfen yardım edin cok zor durumda

2 CEVAP

seda45

Bu yavrunun kalp büyümesi var lütfen desteğinizi esirgemeyin hayatı boyunca berki hep ilac kullanıcak ama kansızlık mevcut ondan dolayı yardımızı bekliyor

seda45

İlgininpatililerine destekk