Buyuk Marketler Hayvan Almama Sorunu

Büyük avmler bile hayvanları iceri alıyor iken koskoca bim kucağımda ki hayvanla yarim saat gezdim çıkacağım sıra hayvan almıyoruz iceri dışarı çıkar mısınız diye beni aşaglarcasina konuşması yok mu ! Cidden bu gibi şeylerde ne yapmamız gerek şikayet etsek ayrı bir dert etmesek ayrı bir dert ufacik hayvan ne yapabilir size? Bu kadar gadar bu kadar hayvan düşmanı olmayın ya cidden aşırı derece de moralim bozuldu bunu bu şekilde bırakmam görüyorum büyük avmlerde bile hayvanları iceri alırken adı çokça duyulmuş bim bu kadar saçma şeyi yapıyor yazık ya

5 CEVAP

Ben kedi kutusuyla girmistim bisey demediler ama köpek falan istemiyorlar kedide birseyin icinde olucak :/ köpek gezdirirken bir şey almak istesek hayvan disarda kalıyor çok sacma.

melikealgin

Bircok yerde evcil hayvanla içeri girmeyin diye uyarı bulunuyor aslında.Taşıma çantasıyla olursa bi sıkıntı olmuyo.Sizin hayvanınız icin demiyorum ama yine aynı şekilde giren bi kişinin hayvanı birine saldırabilir,ısırabilir karşı taraf şikayetci olsa hem mağaza zor durumda kalır hem de hayvan sahibi :/ Bunun için alınan önlemleri çok da yersiz bulmuyorum

Melikealgin kucağımda göğüs taşması takılı hayvan ki farklı bir ortamdan korkan ve başka insanlardan korkan bir kedi kime saldıra bilir allah aşkına kapıya dayanınca video çekmek için iceri aliyorlar sonra da yalah ne halin varsa gör bu insanlar insan değil benimde görüşüm bu orda ki insanlar gelip üzerine sevmek istedi bana rahatsız oluyorlar çıkartır mısınız diyor kimse bir allah'ın lafını bile yapmıyor ama rahatsız oluyorlar çok saçma dedim gibi iceri girdim de laf edilmedi yarim saat gezdim kucağımda hayvancagiz çocuğun yaptığını yapmaz reyona mi saldıracak yada insanlara? Eşim içerde kaldı ben çıktım onu da geçtim kovarcasina bir tavır ki zaten bim kasiyerleri sanırım havalı olmak zorunda sonuçta büyük markete çalışıyorlar ya tövbe yarabim

guineapigela

Bende ayni seyden sikayetciyim. Kopegimi gezidriyorum. Su alacagim.. Disariya baglamak istemiyorum hirsizi var siddet edeni var baska kopekler gelir kavga ederler.. Saymakla bitmez.Iceri almak istiyorum. Gelmis kapida. Hayvanla alamiyoruz bakin o demire baglayin sonra buyrun gelin diyor neredeyse kopegi alcak kendisi baglayacak demire busa BIM de oldu
Yapacak bisey yok maalesef. Kurallar kurallar...

izmir_pet

Ben bi kez kucagimda 1.5aylik kopekle girmistim sorarak ve izin verdiler:D ama tamamen insaflarina bagli. Normal sartlarda yasak oldugundan calisanlara kizamayiz tabiki. Musterilerden biri sikayet etse calisanlar sorumlu olur. Ama veterinerden sonra kedimle (sepetiyle) hep giriyoruz herkes cok seviyo sorun olmuyo. Ama kucakta malesef istemezler yasak oldugundan. Yapacak birsey yok. Bim a101 gibi market zincirleri almiyor ama siradan marketlerde sorun olmuyo. Ben ankara yolunda birsuru markete hatta cafeye bile kucagimda kedimle girdim,kahve ictik falan:D