Kedi Sahiplendirme

erdemrabia632

Iyi akşamlar arkadaşlar 4-5 gün önce arkadaşımin kedisini petlebi üzerinden sehir ici olmak uzere sahiplendirdik ve kadından kedinin fotoğraflarını istediğimiz halde yarın atacağım yarin atacağım diye gecistirip duruyor sizce ne yapmalıyız

25 CEVAP

smgbkrccc

Kedinin son durumu ne, fotoğrafını attı mı ya da gidip aldınız mı?

Erlsri

Olayın son durumu nedir acaba ?

fotoğraf geldi mi?

Gozdetemizel

Valla ben kediyi satti falan diye dusundum artik.sattiysa da zaten sattigu kisilerden foto beklemistir ben hala supheleniyorum kadindan

smgbkrccc

Ev adresini biliyorsanız gidin bence kediyi görmek istiyorum diye. Ben şimdiye çoktan gitmiştim

guineapigela

Yani yakinsa gidin gozunuzle gorun evet hemen suclamamk lazim ama sizde haklisiniz insana guven olmuyor bu boyle devam ederse bir arayin ve bu ertelemeye dur deyin benden soylemedi

erdemrabia632

Buradan ilgililer olarak kimlere ulaşabilirim

erdemrabia632

Evet fotoğrafi atti sonunda. Eger atmazsaniz Gerekli yerlere şikayet edeceğiz dedik video da isteyeceğiz ben hani petlebi üzerinden sahiplendirdigim için belki musteri hizmetleri yardimci olur diye düşündüm

erdemrabia632

Ya böyle şey de olabilir suphelendim ya ben yine yazacağım kadına

erdemrabia632

Ben bundan sonra sözleşmeli sahiplendiricem peki bu sözleşmenin içerisindeki maddeler nasıl olacak