Kedi Sahiplendirme

erdemrabia632

Iyi akşamlar arkadaşlar 4-5 gün önce arkadaşımin kedisini petlebi üzerinden sehir ici olmak uzere sahiplendirdik ve kadından kedinin fotoğraflarını istediğimiz halde yarın atacağım yarin atacağım diye gecistirip duruyor sizce ne yapmalıyız

25 CEVAP

Gozdetemizel

Kayseride boyle bi manyak cikti biliyosunuz.insanlari kucuk cocuguna kedi almak istedigini soyleyerek kandirip iskence ediyomus.sosyal medya calkalaniyor.kadini evde ziyaret etme sansiniz varmi ki?

Erlsri

Müsait değildir diyeceğim ama 4-5 gün demişsiniz bi fotoğraf çekemeyecek mi o süre boyunca.

artemisluna

Kediyi kadın mı gelip aldı? Eğer siz gotürdüyseniz ve evini biliyorsanız bir gidip görün bence.Tabi kapıyı açar mı bilinmez. Niye fotoğraf atmıyor ki, şüpheli bir durum.

erdemrabia632

Ve hani sürekli olarak da yazmıyoruz bugün yazdik diyelim 2 gün sonra yazıyoruz belki alışma aşamasındalardir diye ne yapmalıyiz sizce

Busragokcen

Şüpheli bir durum. Bilmiyorum ne yapılır ama bekleyin belki atar haftasonuna kadar atmazsa da kediyi geri almalısınız bence.

SInemsisman

Yanına yaklaşamasada uzaktan atabilir bahane değil bence bu sokağa salmış olabilir yetkililerin bişey yapabiliceğini sanmıyorum onların bi suçu yok siz bence peşini bırakmayın umarım bi yolunu bulursunuz

erdemrabia632

Evet arkadaşim abisi falan götürdük evine kadar kadın geldi belli bir yerde bulusuldu sizce ne yapmalıyız ya Hayır yani kedi hakkında endişeleniyoruz petlebi de musteri hizmetlerini ararsam yardimci olabilirler mi ki acaba

Busragokcen

Keşke sahiplendirme aşamasında sözleşme olsaydı. Ben bu şekilde sahiplendim. Ve haftada bir fotoğraf video atıyorum.

Busragokcen

Aradınız mı açıyor mu ?

erdemrabia632

Daha önce ben yine kedi sahiplendirdim fakat böyle bir sorun çıkmadı her video fotoğraf istediğimde atıyor o abla ama neden böyle oldu anlamadık hatta kaplumbağalarım için de yazmışlardı buradan

erdemrabia632

Aramadık daha ama normal fotoğraf istediğimizde kedi hırlıyor yanına yaklaşamıyırorum, evde değilim, yarın atarım vs. Böyle şeyler söylüyor ve hani hiç mi müsait olamayacak sahiplendirmeden önce ne iş yaptığını sorduk ev hanımıymış bizde böyle biri arıyorduk zaten çünkü kedi evde yalnız kaldığı içib ilgilenilmiyordu

Busragokcen

A.a bence var bir şeyler. Peşini bırakmayın

Busragokcen

Hiç bir fikrim yok çok üzgünüm ki umarım bir yolunu bulursun

erdemrabia632

Umarım bir şey gelmemiştir başına olmadı yarın arayalım teşekkür ederim ilginiz icin iyi geceler

Busragokcen

Umarım gelmemiştir