Brit Care Lilli Mi? Cocco Mu?

Alicveben

Anket

Brit care Lilli
(3 oy)
Brit care Cocco
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Meraba,
Kızımın maması bitti. Yeni mama alıcam ancak kararsız kaldım. Brit care lilli hassas sindirim içinmiş (kedimin sindirimi de o kadar güçlü sayılmaz ama normal mama yiyince de kusmaz)
Cocco ise tavuklu ama daha fazla tüy dökmesine neden olurmu? Cevap verirseniz çok sevinirim :)

9 CEVAP

Ecerana

Teşekkür ederim şimdi baktım gerçekten de varmış ama Türkiye sitesinde yazmıyor sanırım ya da bn görmedim

toshi

Yazıyor bizimkilerde de mamaların içerik bileşenleri bölümünde 2. sayfada atlaspet girip bakabilirsiniz.

Alicveben

Teşekkürler :)

toshi

Mamayı aldınız mı bilmiyorum ama dün farkettiğim bi detay var brit care ile ilgili siz de kendi araştırmanızı yapıp karar verirsiniz.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/25976-brit-care-mama-icerigindeki-tuhaflik

Ecerana

Toshi açtığınız o konuyu bn de gördüm ama mamanın hangi çeşidin de o madde yazıyor söyler misiniz merak ettim

toshi

Brit Care'in bütün mamalarında var burdan inceleyebilirsiniz siz de

https://brit-petfood.com/en/products/cats?productType=6806-dry

artemisluna

Lili neliymiş, tavuklu tercih etmem ben olsam. Kediler için en iyi mama balıklı bence.

Alicveben

Kuzulu ve Somonlu

artemisluna

Lili o zaman