Lütfen Yardım Edin.

minnoskoss_123

Merhaba beni tanıyanlar bilir. Ben öğrenciyim ve bir grubum var. Grupta 5 kişiyiz ve sürekli olarak hayvan hakları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Satışlar, konferanslar, kampanyalar, geziler düzenliyoruz. Okulumuzda 5 köpek 1 kediye bakıyoruz. Ve biz bu konu ile ilgili bir internet sitesi açtık. Biraz bu siteye benzedi:D Sizden istediğim üye olmanız yada bir bakmanızdır. Lütfen biraz destek olun. Şimdiden teşekkürler:) Link —> https://patilidostlardernegi.tr.gg/

3 CEVAP

izmir_pet

Cok guzel dusunmussunuz hayirli ugurlu olsun insallah:) en kisa surede uye olucam. Simdi ustten ustten inceledim de:)

minnoskoss_123

Çok teşekkürler:)

minnoskoss_123

Şimdiden herkese teşekkürler:)