Kedi İle Yolculuk Sedapet

Atalaymerve

Yarın kedim ile yolculuğa çıkacağım ve hiç istemeyerek sedapet kullanmayı düşünüyorum. Maalesef otobüsle yolculuk yapacağım ve kedim çok miyavlıyor otobüste sorun çıkartıyor firmalar . Görüştüğüm veteriner sedapet i söyledi. Kullanan var mıdır?

32 CEVAP

Bence neva veteriner ile bir konuşun anestezi mi verir başka bi hap mi bilmem ama bir sorun bence

Atalaymerve

Ben zaten buraya gelirken sedapet ya da herhangi bi sakinleştirici vermeden getirdim ve hiçbir şekilde susmadı normalde hiç miyavlamayan bir kedidir .

Atalaymerve

@CaglaCagla72837 bartındaki veterinerimin tavsiyesiyle buradaki veteriner tıp merkezine gittim orada sepat verdiler , yolculuktan yarım saat önce vereceğim

Atalaymerve

*sedapet

Tamam hayırlısı olsun :) iyi yolculuklar

Atalaymerve

Teşekkür ederim :)

justice_94

Bagaja mi koyuyorsunuz yoksa kediyi ??

Atalaymerve

Maalesef otobüsler içeri kabul etmiyorlar ne kadar dil döktüysem de nafile, çok şükür gayet güzel bir şekilde atlattık yolculuğumuzu

smgbkrccc

Ağzına ve patisine sürücem veterinerim ağızdan ver dedi ama internetten araştırdığım kadarıyla öyle daha kolay veriliyormuş. Evde babam var sadece ve babamdan inanılmaz derecede korkuyor, kaçıyor ani hareketler yapıyor, neden korktuğunu bizde çözemedik babam bakmıyorken gelip sürtünüyor ayaklarına ama babam ona baktığında kaçıveriyor hemen :)) onunla beraber hiç yapamayız.

Atalaymerve

@smgbkrccc umarım iyi geçmiştir yolculuğunuzzz

Siz otobüste gidiyorsunuz anladığım kadarlıyla. Baya uzun zaman önce akrabalarımın Ankara veya Van hatırlamıyorum normal araçla tatile gitmiştik. Arabada hiç sıkıntı yaratmadan durdu. Bazen kucağımızda kıvrıldı, bazen arabanın arkasına geçti, bazen öne geçti bize çok sorun olmadı fakat sizi bilmem.

(Bu arada ANkara veya Van kedisi olduğunu hatırlamıyorum :D)

Atalaymerve

Evet maalesef otobüsle yolculuk yapıyoruz fakat benim kedim arabada da durmuyor sürekli miyavlıyor yani pek otobüslük bi durum değil :)

Atalaymerve

Sevindim güzel geçmesine , Dün benimki de küstü yanıma falan gelmedi hiç ama şimdi çok iyiyiz merak etmeyin normal :)