Kedi İle Yolculuk Sedapet

Atalaymerve

Yarın kedim ile yolculuğa çıkacağım ve hiç istemeyerek sedapet kullanmayı düşünüyorum. Maalesef otobüsle yolculuk yapacağım ve kedim çok miyavlıyor otobüste sorun çıkartıyor firmalar . Görüştüğüm veteriner sedapet i söyledi. Kullanan var mıdır?

32 CEVAP

smgbkrccc

Benim kedim annemi çok sevdi. Hatta beni bırakıp annemle uyudu anneme sırnaştı hep, evde miyavlayarak geziyor annemi çağırıyor büyük ihtimalle. Zaten içimde boşluk var benide körüklüyor :)) beraber ağlıyoruz.

Sedapet kadar kötü bir şey görmedim. Hiç kimse dostuna bu kötülüğü yapmamalı, veteriner hekim tavsiyesiyle 5 aylık kedimize 0.5 ml verdik çok kötü durumdaydı zavallı gözleri şaşı baktı iki gün oldu iştahı kapandı psikolojisi bozuldu.