Veterinerin Yanlış Teşhisi Yüzünden Kedim Hayatını Kaybetti,Veterinerin Kafasını Taşla Ezsem Suç Olu

Pescstore

Kendimi sırtındaki bir yara için veterinere götürdüm,durumunun normal olmadığını ayakta duramıyorum sürekli baygın yatıyor dün akşam kakasını halıya yapmış tuvalete gidememiş diye anlattım,yarası mikrop kapmış antibiyotik yapayım akşama düzelir dedi,güzel kızım akşamı göremedi fenalaştı tekrar geri götürdüm,iç kanaması var yapacak birşey yok dediler,kızım orada hayatını kaybetti,kendime çok kızıyorum keşke veterinere güvenmeseydim diye,şimdi bu salağı iç kanamadan öldürsem ne kadar ceza alırım.

15 CEVAP

Cansumuezza

merak ediyorumda bunlar gece yastığa nasıl başını rahat koyuyor? hayvan 7 saat direnmiş doğru hiç bir müdahale yapılmadan!! başka bir hastaneye gitse yaşayacaktı belki ne diyim aldıkları paralar yaramasın ..

Pescstore

İç kanama var dedikten 5 dk sonra öldü asıl mesele bir şeyi yok sadece mikrop kapmış dedikten sonra 7 saat geçti doğru teşhis koysa çoktan iyi bir hastaneye götürürdüm

Pescstore

Yani kısacası o salak iç kanaması olduğunu anlayamadı

oglusum

benim kedimi hemde acillik olan kedimi laboratuvar kapalı diye iki üç gün beklettiler kedim oldu hala ağlıyorum veterinerlim diyeni gebermek istiyorum

Pescstore

Dışarı çıktığında birisi vurmuş olabilir tek aklıma gelen bu,iki ayaklı vahşi hayvanlar var bu memlekette

Gamzessven

Çok geçmiş olsun, başınız sağolsun. İç kanama var yapacak bir şey yok dendikten kaç saat sonra kaybettiniz

Sushi_34

:((( başınız sağolsun cok acı

Pescstore

Sen birde bana sor:(( hala vicdan azabı çekiyorum,keşke başka yere götürseydim diye,ben yavruyu ölmek üzereyken buldum bir haftalıktı,yaşatmak için ne gerekiyorsa yaptım veteriner yaşamaz dediği halde,biberonla besledim,ellerimle büyüttüm sonra adinin birisi neyi olduğunu anlayamadı,kucağımda can verdi.

LenaHanim

Çok acı bi durum gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza, başınız sağolsun.

oglusum

inanın o aldıkları ah onlarında sonunu o masum hayvanlar gibi olsun çünkü çoğu sallıyor cidden benim güya ben en iyisine gittim ya yemin ederim iki gün üst üste gittim kendi odasında ayı gibi bi kedisi ve sımsıcak ti fakat hasta kedilerin yeri bu havada buz gibiydi kedimin kafesi daracık bir umut diye alamıyorsunuz da ilaç çünkü aaaah ah bebeğim affet beni

zuhall

Sirtindaki yara ve ic kanama sebebo neydi peki? kendiliginden mi olmus?

minnoskoss_123

İnsanlık bitmiş, biz veterinerlere de mi güvenmeyeceğiz artık. Biz evlatlarımızı kime götüreceğiz? Başınız sağolsun:(

minnoskoss_123

Bu arada yer neresi? Bir veterinerde yanlış tehşis yüzünden ölen bir çok hayvan var. O veteriner de bu yüzden kapatıldı.

Anonymus552223

İc kanama sebebi neymis? Basiniz sagolsun.

Pescstore

Gebze Karadeniz veteriner kliniği