Sokakta Denk Geldim Küpeliydi..

Deryamnue

bugün yaklaşık olarak 1-2 saat öncesinde cocker cinsi ortalama 1-1.5 yaş civarında olan bi köpekle karşılaştım. boynunda tasması vardı ama küpeliydi.. insanlardan ve çevreden aşırı derecede korkuyordu. bende evime almak istedim fakat neyle nasıl tutacağımı bulmaya çalışırken köpek bendende korkup kaçtı bütün her yeri aradım ama bulamadım. benim yaşadığım yer öyle istanbul bursa kocaeli gibi yerler değil ben balıkesirin gönen ilçesinde yaşıyorum burda öyle köpeğe değer veren insanlar yok sorsak birilerine burdan sürekli köpek geçiyo sizinki hangisi ne bileyim tepkisini alırız denedikte... daha 1 yıldır sanıyorsam ki onuda sık olarak takip etmeme rağmen yeni öğrendim bi barınak açılmış ve bu aralar sokakta birçok köpek küpeli şekilde dolaşmakta. bende bu gördüğüm köpeği sahiplenmek istedim çünkü daha önce benimde cockerim oldu nasıl hassas olduklarını dışarda yapamayacaklarını biliyorum. küpesi vardı barınakta bir kaydı çipi ve benzeri birşeyi var mıdır? ona ulaşmam lazım yoksa rahat olamam sürekli bişey oldu mu olduysa suçlusu benim diye kendimi suçlarım o köpeğe barınak yoluyla yada herhangibir şekilde nasıl ulaşabilirim lütfen yardım edin belki zamanı çok yoktur :(

2 CEVAP

zcerenoktay

Barınaklar genelde çip takar ama çip onu bulmanıza yardım eder mi bilmem. En son gördüğünüz yerlere bbbakın ve cocker fotorafını gösterip köpeğim kayboldu gördünüz mü diye sorun. Allah kolaylık versin. İnşallah bulursunuz bebeği :/

gokceyigit

çok üzüldüm