Arkadaşlar Sizce Bu Ş.refsiz O.... Kadına Ne Denir? Herkes Her Yerde Paylaşabilirmi Bu Vicdan Yoksun

Aylin85

Kendi hayvanı için diğer başka hayvanlara eziyet edilmesi sizce normalmi hayvandan beter yaratık bunun gibileri

8 CEVAP

LenaHanim

Serefsiz insan değil bunlar

Aylin85

Bencede değiller şerefsizin önde gideni bide kedi bakıyo böyleleri kedi dahil bakmasın

onurtemiz

yalnız sokaktan alıp (sağlık durumları belli değil sonuç ta) ev de baktığı kedisine cinsel yolla öyle bir hastalık bulaşır ki kendi kendisi mahvolduğu zaman bu sefer de insanlar bu şerefsize güler. Azıcık beyin olsa gidip sokaktaki kediyi kafasına göre alıp çiftleştirmez.
Sokaktaki herhangi bir kediyi sahiplenseniz bile (özellikle ilk başlar da ) yine masraflıdır pahalıdır. Aşı olmadan hastalık taşıyıcı mı o belli olmadan belki de mikrop bakteri olan kediyi aldı çiftleştirdi evde baktığı kedisiyle. Vallahi hayırlısı ne diyelim yakında kedisine neler olur acaba

Aylin85

Aynen size katılıyorum haklısınız ama onda zaten akıl olsa böyle bişey yapmaz,insan değil bunlar.

Anonymus552223

Valla acip bakmadim fotolari korkudan cok etkileniyorum ben, yapilacak birsey var mi

guineapigela

Ya halami

Aylin85

Her yerde paylaşırsak yetkili yerlerde hiç değilse cezasını çeksin bence biz sesimizi çıkarmazsak başkası çıkarmazsa bunun gibi kedi köpeklere hayvanlara bunları yapanlar sürekli yapıcaklar sonu gelmicek :( yinede sorduğun için sağol...

satinalmayin

kediler dünyasında tevavüz yoktur asla dişi kedi istemeden çifleşme olmaz ama sokaktak kedi almanın asıl zararı ev kedisine sokakta kalsa zaten sürekli hamile kalıp doğuracak bir şey değişmedi yalnız nasıl bir vicdan kedisinin yavruları olan kediyi yine sokağa salmak merak konusu .