Vermemde Bir Sakınca Varmı

yasminackz

Kedime çorbalık tavuk alıyorum haftada 1 yada 2 haftada bir yaş mama dışında haşlayıp veriyorum 1 adeti 1 kase ediyor vermemde bir sakıncası varmı ona zararı dokunurmu veya bu şekilde verebilirsin diyebilceğiniz yorumladı bekliyorum

31 CEVAP

izmir_pet

Tamamen katiliyorum cok dogru ve guzel anlatmissiniz (aciklayici) bicimde. Guvendigim market veya kasap diyor bircok kisi ama neye dayanarak guveniliyor belli dgl. Kendiniz kesmediginiz veyada yetistirildigi kesildigi ortami kendiniz gormediginiz surece sagliktan cok zarar malesef ki