Bir Kap Su,Bir Kap Yemek

Ayse_naz_G

Yazın hayvanlar susuzlukta ölüyor,su bulamıyor bir gölge yerlere bir kap su koyalım kirli su içmesinler,Kışın yemek bulamıyorlar açlıktan yine ölüyorlar bir kap yemek koyalım ne kadar söylesekte dikkat edilmiyor size bu işkence yapılsa ne kadar şikayetçi olursunuz saatte bir acıkıyoruz,susuyoruz onlar saatlerce,belki günlerce aç ve susuz İNSANLARI BİLGİLENDİRELİM DİKKAT EDELİM LÜTFEN...

8 CEVAP

Gamzessven

Burdaki üyeler zaten hayvansever ve bilinçli insanlar. Bu bilgilendirmeyi dışardaki insanlara yapmak lazım:(

Ayse_naz_G

LÜTFEN ARKADAŞLAR HERKES KAPISININ ÖNÜNE BİR KAP SU BİR KAP YEMEK BIRAKSIN...

Anonymus813797

Keşke herkes bu konuda duyarlı olsa. Yaşadığım yerdeki insanlar (insan demem ne kadar doğrudur tartışılır) koyduğumuz su ve mamaları atıyor. Kimi hurdacılar suyu yemeği boşaltıp kabını alıyorlar. Birde utanmadan ben bundan ekmek paramı çıkarıyorum diyenler var. O hayvanların aç susuz kalmalarına sebep oluyorlar. Zerresine kadar zehir zıkkım olsun. Umarım bir gün onlar da açlık susuzlukla sınanırlar ve anlarlar ne demek istediğimizi...

Gamzessven

Benim de kedi evimi çaldılar. Öyleleri bilinçlendirmek lazım işte

Ayse_naz_G

o hayvanlardan ne istedinki ne yaptı o san amasum bakışları çokmu zoruna gitti yani ;(

guineapigela

Gamzesseven katilmiyorum. Burdada hayvanlarla ilgisi olmayam gorumce tas atan sadece sosyallesmek icin hesap acan kisilerle se tanistim. ::((((

guineapigela

Ben sunu anlamiyorum. Tamam beliki hayvanlara mama almaya paran yok yada para vemrek istemiyorsun. Olabikir normal bidurum. Evde.yedigin.hayvanlarin yedigi seyleri niye cop yerine yanina koymuyosun.hadi bunlarin hepsini gectim.Su ya su!!! Elinle cesmeyi acacaksin kabin icine su dolduracaksin.O cok onemli mahalle dedikodularini yapmaya giderken veya kahvede.bosbos vakit calarken uygun.biyere.koyacaksin.. Baksak neredeyse toplam bi40 saniye surer ya!!??

Ayse_naz_G

guineapigela bencede yemek koyamıyosan herkesin evinde çeşme var yoksada sokakta içme suları akıtan çeşmeler var!!!!