Çok Üzgünüm :(

Ayse_naz_G

arkadaşlar 10-15 dk önce misafir çocuğunu beta cinsi balığımın başında akvaryumu sallarken ve yem kabıyla oynarken buldum ve sallama yoksa düşer ve ölür dedim ve akvaryuma baktığımda yem kutusunun yarısını akvaryuma boşaltmışlar alabildiğimi aldım yarın temizleyebiliriz anca inşallah ölmez tavsiyeniz varsa lütfen paylaşın :(;(;( çok üzgünüm ;(;(;(

5 CEVAP

Eymentalay

Bettalar Japon balıkları gibi ölene kadar yemiyorlar bildiğim kadarıyla. Benim de bettam var yem attığımda azıcık yiyor kalanına dokunmuyor

Ayse_naz_G

çok teşekkürler çocuğuda azarladım kendi odama alıcam zaten balığı artık ;(

Ayse_naz_G

iyiki farketmişim yoksa ölü haline görsem o boş köşeyi görüp görüp ağlardım ddün bile ölücek diye ağladım sonra lavaboya gittiğimde gözlerim mosmor olmuştu bir balık alt üstü diyip geçmemek lazım her türlü hayvanı sevmeliyiz :)

minnoskoss_123

Şimdilik onu başka bir kaba al. Ve akvaryumu iyice bir yıka. Umarım ölmez:( Balığın suyunu değiştirmeyi ve bir kaç gün mama vermemeyi ve ayrıca o yaramaz çocuğa kızmayı unutma;(

guineapigela

Ya umarim bisey olmaz kucukken benimde baligim vardi. Cocuktum tabi dusunuemiyordum.kopegime verdigim.mama miktari kadar baligimada ayni verecegim.diye dusunuyorum.annemden gizli balik yeminin tamamini doktum. Tabi saat sonra filan oldu maalesef.Beta degildi hatirlafigim kadariyla japon baigiydi. Umarim sizinkine bisey olmaz iyiki almissiniz son amda yemleri yoksa sua. Bambaska nisey paylasmis olabilirdiniz :(