Petlebi Hesabım Neden Kapatılmış Olabilir?

Arkadaşlar biraz önce hesaba girmeye çalıştım ancak olmadı hesap durduruldu vb bir şey diyordu neden olmuş olabilir? Bü yeni hesabım

11 CEVAP

Ayse_naz_G

kesin şok çalışanları ve sahibi şikayet etmiştir sjsjjsjsj

guineapigela

sizin Bazi sorularda vevao olarak kufur ediyordunuz. ornegin.gecen kedime araba carpip kacti sorusumada adama sinirlenip.lufur etmistiniz. bence oyuzden olabikir petlwbi argoya karsi hassaaiyetli biraz :))

https://m.youtube.com/watch?v=J3FNj0Wzrjc :) neyse bu yeni hesabım o adam küfürden daha beterini hak ediyor ama neyse sizde teşekkürler.

minnoskoss_123

Ben petlebiye 2017’de katılmıştım. Eski hesabımdan şok tasmaları ile ilgili bir forum açmıştım. Şok taşmalarının ne kadar kötü olduğunu anlatmak için birkaç fotoğraf da eklemiştim. O sorudan dolayı hesabım kapatıldı. Genelde hesap kapatmak İçin birinin sizi şikayet etmesi gerekiyor. Beni de etmişlerdi çünkü.

minnoskoss_123

Bu arada gönderdiğiniz videoda haykırdım:D

Olabilir :)

Ayse_naz_G

sjsjjsjsjjsjs

Anonymus552223

Sizin sokak kopegi mamasi tarif verdiginiz basliga ulasamicaz mi artik

guineapigela

katiliyorum ama iste petlebi hassas rixca ederim..

Ulaşabilirsiniz bu eski bir soru

O tarifi bu hesaptan vermiştim