Burdaki Her Sorun Cevap Bekliyor

Anonymus813797

Sorunumuzun fark edilmesi için illa ACİLLL başlığı mı koymamız gerkiyor? O kadar yardım bekleyen hayvan varken bir de gidip sırf dikkat çeksin diye köpeğinin kedisinin cinsini cinsiyetini sorup başlığa “ACİL” yazanlardan bahsediyorum. Herkes alınmasın ama bunu kasten yapan bir çok kişi var. 2 gün önce sokağa atılan bebek aynı zamanda gripli yavru bir kedi için destek talep etmiştim o kadar kişi gördü bir Allah’ın kulu dönüp de cevap vermedi. Bu kadarı gerçekten fazla. Sırf akıllarında cins mi soruları kalmasın diye kaç tane canın yardım talepleri görünemeden yok oluyor. Şu “ACİL!!!” denen kelimeyi gerçekten acil bir durum olunca kullanır mısınız? Tek cevap bekleyen sizler değilsiniz. Merak etmek tabii ki hakkınız ama bunu bence daha ilgili bir başlıkla da belirtebilirsiniz.

2 CEVAP

izmir_pet

Size katiliyorum. Malesef artik bu basliklar yuzunden bicok soruya bakmiyorum bile. Hepsine firsatimiz olmuyor tabiki de. Hangi acil hangi ne bilmiyoruz. Milletin hakki yeniyor

Hvvgl

Haklisiniz kesinlikle katiliyorum... Milletimiz cahil inanın ki bazen sorulan sorulara ve verilen cevaplara sinirden ölüyorum...