Fransız Tüy Hastalığı Çözümü Acill

Borakymzz

Anket

Bilgim yok :(
(4 oy)
Bilgiliyim :)
(2 oy)
Toplam (6 oy)

Kuşumun kanatları ve kuyruğu döküldü. Tekrar çıkıyor ama çıkışaşamasında gene düşüyor. Yıpranmış bir şekilde çıkıyor. Kuşum uçamıyor çok üzgünüm. B12 vitamini kullanıyorum. Ekstra çözüm önerecek varmı? Acil!

2 CEVAP

hayvansever_

bir veteriner hekime danışmanız en iyisidir. Acil şifalar diliyorum.

Marocan123

kuşlar bir çok mevsimde tüy dökerler ve ben kuşlarım için petshop tan aldığım bir vitamin kullanıyorum ve gerçekten kuşlarıma çok iyi geldi. Ama adı şu an aklıma gelmiyor gerçekten.
Petshopta kuşların tüy dökmemesi için diyip almıştım o vitamini. Suyuna 6 veya 7 damla damlatıyorum o su bitene kadar hem kuşlarım - fazla su içmeyen kuşlarım- rahatlıkla su içmeye başladı . Adı şuan aklıma gelmiyor çok özür dilerim.:)