Güya ''Acill''!?!?

Ayse_naz_G

Arkadaşlar yakın bir zamanda Neslihan2434'de bununla ilgili konuşma yapmıştı ''Acill' yazan bir soruya giriyorum belki GERÇEKTEN ACİLDİR diye ama bir bakıyorum soru şöyle;kedime hangi kumu kullanmalıyım?bunun aciliyeti ne şimdi?!?! sadece bu değil onlarca örnek verebilirim bunlara artık acil yazanlara inanıp giresim gelmiyor,sayfayı meşgul ediyor,acil bir durumu olanlar cevap bulamıyor bunlar yüzünden dikkat edelim görürsek şikayet edelim lütfen...

6 CEVAP

Ayse_naz_G

guineapigela yani şimdi sende doğru diyosun belkide kumun ince tanelimi,kalın tanelimi olması önemli(!)
(izmir_pet yaa lütfen artık bana ''Ayşe Naz hanım'' demeyin daha yaşım 12 sjsjsjsj)

izmir_pet

Aa oyle mi? Bilmiyodum:)

guineapigela

Evt ama bilemeyiz belki petshop kapanmak oda hemen petlebiye acilen sormustur jsjsj

izmir_pet

Guzel mantik:D ama tabi saka bi yana gercekten aysenaz hanim cok hakli. Mesela benim cok zamanim olmuyor ve acillere bakiyorum sacma sapan seyler. Bunlar yuzunden hangi acil dgl bilemeyip, diger sorulara bakamiyoruz. Bos yere acillestirmenin luzumu yok. Sorunuzu sorun, yazan yazar, yazmayan yazmaz

busenur6

evet haklısınız ama belki gerçekten acildir bilemeyiz bende yaşadım bunu

minnoskoss_123

Bazen aciller acil olabiliyor. Mesela ben acil yardım adlı bir soru atmıştım. Nedeni 1 haftalık kedilerin sütten kesilmesiydi. Cevaplanmasını beklerken diğer arkadaşların sorularına cevap yazayım dedim. Acil başlıklı bir soruda en kaliteli köpek mamasını soruyorlardı ve bir sürü cevap gelmişti. Çok sinirlendim:/ (Bu arada ben de 13 yaşındayım:D Sen biliyorsun zaten de.)