Şu Adami Şikayet Edin Ya!!?

guineapigela

Eksisozluge girip "kaplana dayilanan pitbull" arasindan bu adami bulup sikayet edin. Dedigine bakarmisiniz ya?? En sevdigim şey demiş bide inanamiyorum artik boyle zihniyetlere..!

5 CEVAP

izmir_pet

Ay inanmiyorum bu neee? Kusura bakmayin bu tarz sitelerle ilgili hic bilgim yok, nerden sikayet edilecek? Ama su da var ki sikayet etsek biseyi degistirmiek. Yazi silinse veyada hesabi silinse biseyi degistirmez

Eksi sozluk boyle insanlarla dolu :(

guineapigela

Evet bisey degismiyecek aslinda haklisiniz ama yapacakta baska bisey yokki ( maalesef)

guineapigela

devecialpay

guineapigela