Civciv Beslemek?

Ayse_naz_G

Arkadaşlar yakın bir zamanda civciv beslemeyi düşünüyoruz ama 1 tane değil yaklaşık 10-12 tane balkonda civcivler için özel olan ısıtıcılardan alıp orada besleyeceğiz (kapalı balkon) zaten sadece bunu biliyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın balkonda sandık gibi üstü açık bir yerde kalacaklar nasıl besleyeceğimi bilmiyorum?

16 CEVAP

smgbkrccc

O kadar hatırlamıyorum 5 yıl önce falandı. Zaten ben almıyordum babam getiriyordu hep