Yolda Gördüğüm Kuş Uçmuyor?

Fbt90

Merhabalar kuş bulduk bir kırlangıç uçmuyor yolun ortasında gördük edilmesin diye aldım kanatlarında sorun yok gibi duruyor ama bilmiyorum bulgur falan vermeye çalıştım yemiyo sadece su içti sabahtan beri ne yer bu kuş kanatlarını falan çırpabiliyo ama uçmuyor neden acaba

1 CEVAP

Anonymus552223

Ucmasi icin havaya atilan kuslardan mi acaba? Ama siz yine de atmayin hayvani ben kustan anlamam sadece oyle birsey duymustum. Bazi kuslar yere dusunce kanatlanamiyo havaya atmak gerekiyo diye