Müslümm Bana Nasıl Alışıcakk

Smayll

Merhaba arkadaşlar bugün muhabbet kuşu aldım yavru daha onu kendime nasıl alıştırırımm birde bakımıyla ilgili bildiklerinizi anlatırmısınız çevremde hastalık parazit bulaştırır sana diyenler falan oldu sizler ne düşünüyosunuz böylr bişi olması mümkünmü mümkünse ne yapmam gerekiyor?

2 CEVAP

Alışması için yemini elinizde yedirebilirsiniz. Kafesin içinin hep temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Suyunu tazelemelisiniz ve asla soğuk yerde ya da ceyranda bırakmamalısınız yoksa hasta olup hayatinı kaybedebilir. Size hastalık felanda bulaşmaz uydurmuşlar.

Smayll

Teşekkür ederim cevabınız içinn