Kedimin Maması

Aycanur

Arkadaşlar şimdi size mama markaları sunucam bunlardan hangisini alabilirimdiye ( goody,,whiskas,,sheba,,formix,, sizce hangisi oturduğum bölgede sadece bu mamalar var ama pet shopları bilmiyorum benim çevremde bunlar var sizce en uygunu ve sağlıklısı hangisi. Yardımcı olurmusunuz

15 CEVAP

Aycanur

Arkadaşlar kedimin önüne 100 g lık yaş mama koydum bi kerede yedi zararı olurmu

Aycanur

Lütfen bi seçenek sunun

atay

Bütçeniz bu markalar için mi uygun yoksa çevrenizde başka marka olmadığı için mecburen mi seçenekleriniz bu şekilde?

Nemesis

Kediler yaş mamayı çok sever ne kadar koyarsan o kadar yer ama bu durum bazen kusmaya ve ishsala sebep olur fazla koymamanj tavsiye ederim

Aycanur

Yok bu alanda sadece bunlar. Var bide reflex var şuan pet ten bunu alıyorum iyi bi markamı

Aycanur

Benim kedim barınaktan eski maması neydi bilmiyorum o yüzden çevremdeki mamaları denedim aralarïndan sadece afiyetle reflexi yedi bende onu bi süre kullandım haylada kullanıyorum

AllyNewt

İnternet'ten mama satan siteler var. Burası gibi. Vb. Onları incelersen sana kargosunu beleşe gönderebilirler. Ve sana Whiskas'tan ve benzerlerinden toplam maliyette ucuza ve daha kaliteli mama alırsın. Siteleri incelersen daha çok bilgi sahibi olursun. Maliyetleri kıyaslayabilirsin.

Aycanur

Reflex sizce iyi bi markamı. Söylentilerle çok iyi bi mama olduğnu duydum

Aycanur

Reflex sizce iyi bi markamı. Söylentilerle çok iyi bi mama olduğnu duydum

Aycanur

Allynewt kargolar para istiyo bursa inegöl de oturuyorum petten gidip almam daha hesaplı oluyo o yüzden internetten alışveriş yapmıyorum

Aycanur

Bn zaten mama aldığımda 10 15 kilo almıyorum

Aycanur

pet lerden mama aldığımız zaman kilo ile almıyorum paraya göre veriyolar haftalık kedime 30 liralik mama yetiyo kedime kedim kilolu olmadığı için çok yemiyo

Aycanur

pet lerden mama aldığımız zaman kilo ile almıyorum paraya göre veriyolar haftalık kedime 30 liralik mama yetiyo kedime kedim kilolu olmadığı için çok yemiyo

Aycanur

pet lerden mama aldığımız zaman kilo ile almıyorum paraya göre veriyolar haftalık kedime 30 liralik mama yetiyo kedime kedim kilolu olmadığı için çok yemiyo

Aycanur

pet lerden mama aldığımız zaman kilo ile almıyorum paraya göre veriyolar haftalık kedime 30 liralik mama yetiyo kedime kedim kilolu olmadığı için çok yemiyo