Burası Evlendirme Dairesi Değil

minnoskoss_123

Arkadaşlar bu aralar çok fazla kişi Kedime-Köpeğime eş arıyorum başlıklı sorular açıyor. Burası evcil hayvanlarınızı çiftleştirmek için kurulmuş bir site değil. Ve lütfen evcil hayvanınızı kısırlaştırın. Bunun nedenini medeni, akılı bir insansanız biliyor olmalısınız. Daha fazla açıklamamıza gerek kalmaz.

2 CEVAP

Eymentalay

Burası evcil hayvan platformu sadece hayvanı hastalananlar yazacak değil eş arayanlar da gayet yazabilir. Ben kedimi bir kere çiftleştirdikten sonra kısırlaştırmak istiyorum mesela. Herkesin ayrı bir görüşü var, herkesin ayrı arayışları var bu da bir ihtiyaç isteyen istediğini sorar saygısızlık etmenin manası yok bence. Bu forumun en büyük sıkıntısı kimse kendiyle aynı fikirde olmayanlara tahammül edemiyor lütfen biraz geniş düşünün

minnoskoss_123

Daha fazla böyle forumlar açmayın! Gerçekten yardıma ihtiyacı olanlara sıra gelmiyor!