Onların İnsan Olduğunu Savunan Var Mı?

minnoskoss_123

Ankara Batıkent’te aç olan karınlarını doyurmak isteyen sokak köpeklerini zehirleyen kalpsiz “İNSAN”lar heryerden didik didik aranıyor. Bunu yapan vicdansızlar nasıl o evlatlara kıydıysa biz de onlara kıyacağız. Lütfen paylaşalım. Dilsizlerin yetinen konuşalım! Bu Allah’ın cezaları ölümü hak ediyor! Bunu bir hayvana yapan gün gelir insana da yapar! Lütfen susmayalım susturmayalım susturulmayalım! Bununla ilgili bir yürüyüş yapılacak o yürüyüşün bilgilerine de ins tagram’dan Sokak Hayvanları ve Hayvan Hakları adlı kullanıcıların Storylerinden ve Paylaşımlarından ulaşabilirsiniz. Ankara’ya gitme şansım yok. Bari siz yardımcı olun.

7 CEVAP

Ayse_naz_G

Tek istediğimiz birgün fazla yaşamalarıydı!

Ayse_naz_G

Para karşılığı birde?!?! rahatsız oluyorsan çık git kardeşim zorlamı tutuyorlar seni?!?!?

GULLUKAVAK

çok üzgünüm dilerim aynı akıbet onlarında başına gelsin naıl kıymışlar nasıl bir vicdan inanılır gibi değil

selveroglum

Çok üzücü zavallı yavrularım benim

minnoskoss_123

Arkadaşlar serbest bırakıldılar bu pisliği yapan vicdan yoksunu yaratıklar.