Kuluçkadaki Muhabbet Kuşlarım

Busratan

Merhabalar.
Erkeği 1.5 dişisi ise yaklaşık 1 yaşındaki muhabbet kuşlarım eşleşti ve 5 Nisan günü dişi ilk yumurtayı verdi. Sonraki günlerde ise 1 gün arayla yumurtladı ve bugün 4. yumurtayı verdi. Süreçte bir problem yok hatta erkek kuşum da kuluçkaya yatıp dişiyi besliyor. Benim sorum şu; kuşlarım hâlâ çiftleşiyor bu bir sorun teşkil eder mi ?

3 CEVAP

Busratan

Arkadaşlar bir de kuşlarım kuluçkadan önce hep dışarıda duruyorlardı bu yüzden erkek kuşum son birkaç gündür dışarı çıkmak istiyor ne yapmalıyım?

Busratan

Güncel

Busratan

Güncel