Yine Katliam Yine Ankara!

minnoskoss_123

Arkadaşlar Ankara’da yine köpek katliamı yapılmış, paylaşalım! Daha neden olduğu, kim tarafından yapıldığı bilinmiyor. https://www.ajanimo.com/ankarada-bir-kopek-katliami-daha-yeter-artik/

4 CEVAP

Ayse_naz_G

yine o kişilerle bağlantılılardır :(

Ayse_naz_G

''Paçalı, şu bilgileri verdi: “Ölüm sebeplerinin ne olduğunu, bu cesetlerin buraya kim tarafından atıldığını bilmiyoruz ama korkarız ki bu da yeni bir katliam. Türkiye’nin her yerinden her gün yeni katliam haberleri alıyoruz. İnsanlık yavaş yavaş çürüyor. Yetkililer yasa çıkartmak için hala daha ne bekliyor? Bu katliamlar ne zaman bitecek? Devlet ne zaman müdahale edecek? Bu katliamlara ‘dur’ demenin tek yolu yasadır. Yasa istiyoruz.” kesinlikle katılıyorum tek çözüm yasa!

Anonymus552223

Yasa tek cozum degil, yasa da olsa uymayan cikacak. İnsanlarin hayvanlara bakis acisi degismedikce yasa hicbir ise yaramaz. İnsanlar, hayvanlari ve dogayi sadece kendine hizmet icin yaratildigini dusunup istedigini yapiyor. Hocalar her ramazan orucu ne bozar diye tartisacagina halki hayvanlar ve doga konusunda daha cok bilinclendirmeli

minnoskoss_123

Maalesef yasa çıksa da gerçekten bunlar olacak fakat azalacak. Halen bekliyoruz yasanın çıkmasını