Hangisi ?

mylovepuppy

Anket

kanarya
(3 oy)
muhabbet kuşu
(21 oy)
Toplam (24 oy)

Arkadaşlar yeni bir kuş alıcağım ama kanarya mı yoksa muhabbet kuşu mu alcam karar veremedim hangisinin bakımı kolay olur

8 CEVAP

Tarcinn

Benim kanaryam var ve gayet memnunum. Bakım olarak bir sıkıntı yaşamadım. Tek bir sorun var, bazen o kadar çok ötüyor ki başınız ağrıyabilir :) şuanda da eş aldım, yumurtalarımız oldu. Yakında bebişlerimiz olacak inşaAllah ❤️

sude24sena

güzel öten istiyorsan kanarya al ama konuşmasını istiyorsan muhabbet kuşu al muhabbet kuşum var benim memmnunum konuşmayı da öğrettim ama ilgilenmen gereiyor

bal

muhabbet kusu daha kolay olur

dumanonur

muhabbet kusu

suzan

sen bilirsin ama sana arkadaş olmasını yanına gelip sana alışmasını istersen muhabbet kuşu al derim :)

BENU

TABIKI KANARYA

berraun

İçimden hint bülbülü diyesim geliyor - . Onuda öneririm çok tatlı ve sesli neşeli oluyorlar. :3

Peti2341

Bence muhabbet kuşu daha çabuk egitilir