Hangi Mamayı Tavsiye Edersiniz?

patkam
patkam

115790 Puan

Anket

Hill's
(8 oy)
Bonocibo
(6 oy)
Bozita
(5 oy)
Proplan
(12 oy)
Mito
(0 oy)
Micho
(3 oy)
Goody
(5 oy)
RoyalCanin
(16 oy)
Orijen
(27 oy)
Ev Yemekleri
(10 oy)
Toplam (92 oy)

Arkadaşlar siz olsaydınız kediniz veya köprğinize hangi mamayı verirdiniz ?


50 CEVAP

Puppy730
Puppy730

112669

Tabii ki aralarından orijen.


hilalnurcl
hilalnurcl

718

Ben kedime Goody Gurme verdim ilk başta, fazlasıyla sevmişti. Bazen Whiskas'ın konserve pürelerinden de veriyorum ödül olarak, bayılıyor. Şuan da Royal Canin kullanıyorum, çok memnunum. Veterinerimiz, kar amaçlı bazı mama firmalarıyla anlaştıklarını bu yüzden o markaları tavsiye ettiklerini, aslında hepsinin birbiriyle çok yakın olduğunu söyledi. Önemli olan petinizin hangisini sevdiğiymiş, hangisini sevdiğine bakın, ilk alışınızda 15kg almayın, beğenirrse miktarı arttırırsınız :)


suzan
suzan

2762

hilalnurci whiskas ve goody çok kötü mamalar ayrıca doğru kedinin hangi mamayı sevdiği ile mama kaltesi ölçülemez bu iki marka veterinerlerin (uzman veterinerlerin) asla vermeyin dediğ mamalar whiskas eskden çok iyiydi ama sonra el değiştirdi ve berbat ötesi oldu. sonra yine el değiştirdi ve şu an orta halli bir mama. goody asla önermyorum.


Niasa
Niasa

23

ben herhangi bir markayı savunmuyorum ayrıca goody whiskas ya da bonacibo da kullanmıyorum, insanları yanıltmamak ya da yönlendirmemek için hangi mamayı kullandığımı yazmadım. mama'nın iyi olup olmaması sizin inanmanınla ya da üreticinin mamayı yemesiyle ilgili değil bunu anlatmak istiyorum. olayları biraz bağımsız yerlerden incelemenizi öneririm. matematik olarak %54'ü et olan 15 kg mamanın o fiyata satılması mümkün değil. içeriği tamamen aroma ve tatlandırıcı olan bir mama.


suzan
suzan

2762

proplan ya da orijen olabilir
ev yemekleri ve royal canin, goody gibi markalar asla verilmemeli bence


patkam
patkam

115790

Çok teşekkürler ... Yardımcı oldu ... Biz genelde *********.com dan micho'yu alıyoruz.


Niasa
Niasa

23

bence siz bir an önce veterinerinizi değiştirin, mama kalitesi kedinin köpeğin mamayı sevmesiyle ölçülemez. her mama asla ve asla birbirine benzemiyor. ayrıca o veteriner nasıl veteriner ki kar amaçlı tavsiye ettiklerini bile itiraf edebiliyor çok merak ettim.


suzan
suzan

2762

*********.com en ama ennnn mükemmel seçm mamanın içindeki et miktarı %54-56 arası bizde onu kullanıyoruz eğer micho yu görseydim kesinlikle onu önerirdim


suzan
suzan

2762

çünkü içinde ne olduğu belli değil...


patkam
patkam

115790

Evet suzan ın dediği gibi *********.com çok iyi bir site benim bundan şüphem yok ... Çünkü zaten orası aslında fabrika .... Kendileri üretim yapıyorlar ... Üstelik o kadar dürüstlerki mamanın kaç gün önceden üretildiğini bile açık açık yazıyorlar .... Üstelik ben micho nun yanında bonocibo yu kullanıyorum ... Çokda memnunum ...


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 7097 Görüntüleme
  • 50 Cevap
  • 6 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28275 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR