Acil Yavru Kuş Buldum

TugbaAytekin

Penceremin önüne gelmiş 1 saattr duruyodu yakaladim suan elimde çok sıcak vücudu. Ne yapabilirim onun için

6 CEVAP

dumanmia

Daha yeni yeni çıkıyormuş kahverengi tüyleri
Sarılardan hala biraz var üstünde fotodan belli oluyor hasta gibi değilse veya ayaklarında falan sorun yoksa salabilirsin

TugbaAytekin

Karga yada başka kuşlarin kapmasindan korktugum için aldim eve şuan çamaşir sepetinin içine koydum su ve ince bulguru isladim. Ayaklari ve kanatlarinda herhangi bi sorun yok aslinda ama bilmiyorum salsam kedi falan yer diye korkuuorum

minnoskoss_123

Kumruya benziyor. Bizim yan komşumuz kumruları evinde kuş olduğu için kuş yemi ile besliyor.

dumanmia

Uçabiliyor muydu peki?

TugbaAytekin

Uçarak geldigini gördum sanki simdi balkona biraktim belki ucar

Anonymus552223

Ucmayi yemi ogreniyordu belki de