Çok Acil

minnoskoss_123

Kedim Latte çok hırçın. Sokaktaki tüm kedilere saldırıyor. Öldüresiye dövüyor. Kediler hiçbir şey yapmıyorlar ama Latte saldırıyor. Sokaktaki, bizim bahçedeki kediler çok korkuyor. Çoğu kez kızdım ona kavgayı ayırdık ve Latte’yi kovaladım ama olmadı. Ben de yavru kedi sahipleneceğim. Ya onu da boğarsa? Ne yapmalıyım? Ona çok fazla sevgi gösteriyorum. Neden böyle yapıyor? Saldırgan olmasını nasıl engelleyeceğim? Lütfen yardım edin çok korkuyorum kedilere birşey yapacak veya ona birşey olacak diye. Sinir krizinden ağlıyorum. Ona baktıkça ve hırlamasını duyunca hayal kırıklığına uğruyorum. Lütfen yardım edin:(

11 CEVAP

Ayse_naz_G

bir hastalığı olabilir

Ayse_naz_G

halamın kediside öyleydi hasta olduğunda herkese saldırırdı veterinere goturmeyi dene

Luckysmom

Bence de veterinere götürün o zaman, bişeyin belirtisi olabilir :/

minnoskoss_123

En yakın zamanda götüreceğim teşekkürler.

Luckysmom

Daha yakından gözlemleyin, muhakkak hırçınlaşmasına neden olacak bi faktör vardır mümkünse evinizde dursun bi süre hem güvenliği hem de psikolojisi için çok geçmiş olsun

Ayse_naz_G

Yavru kediyi boğabilir,seni kıskanıyordur kızgınlığa girmiş olabilir

minnoskoss_123

Kızgınlıkta olmadığına eminim çünkü 7/24 böyle:(

minnoskoss_123

İlk başta bölgesini koruyor zannediyordum ama şimdi alakasız yerlerde de saldırıyor.

minnoskoss_123

Maalesef eve alamıyorum. Sokakta baktığım kedi sürüsünün içinde yaşıyor. Annemin alerjisi var. Veterinere götürsek bir faydası olur mu?

minnoskoss_123

Tamam teşekkürler:(

minnoskoss_123

Güncel