Üyeligi Yeni Kursuk Ve 10 Tl İndirim Kodu Geldi Siparisim 56 Tl Tuttu Kapida Odeme 46 Tl Mi Olacak

Serkan2727

10 tl indirim kodu geldi yazdim kod yerine fakat 50 liralik siparisim vardi hâla 50 tl yaziyor kapida odeme 40 tl mi olacak

4 CEVAP

gozdeyilmaz

10 liralık indirim benim bildiğim kadarıyla 100 TL ve üzeri için oluyor

Serkan2727

Bi tane daha indirim kodu geldi fakat yuzde 5 veya 10 tl indirim kodu diye

gozdeyilmaz

yüzde 5 olanı her siparişiniz de kullanabilirsiniz 10 tl olan dediğim şekilde

Deliladilan

kodu yazdıysanız eğer siparişi verirken indirimli fiyattır gelecek olan