Kedim Kızgınlık Döneminde

berfinkyaa

Kedim yaklaşık 1 haftadır geceleri miyavliyor kızgınlık döneminde bu uzun sürermi geceleri uyutmaz oldu

26 CEVAP

suzan

biraz sürer ama yakında geçer arka kısmına (poposuna :) ) buz sürerseniz bir süre rahatlar ama kesinlikle bu durum için özel haplardan kullanmayın ! kansere davetiye çıkarırsınız (hem kızgınlık dönemi için haplar var hem de doğum kontrol hapı kullanıyorlar kesinlikle kullanmayın) hayvanların hormon dengesi de bozuluyor
**kendisi geçecektir **

busra96

oyun oynatın gün içerisinde iyice yorulsun, hem ilgileri dağılıyor hemde geceleri uyuyorlar. Sakın cinsel bölgesine bir uygulama yapmayın daha da artıyor.

kedi_sever123

Kisirlastirmak hos bi yöntem değil bence evet gün boyunca oynayıp yorulması iyi olur onun dışında müzik dinletebilirsin sakinlesmesi maksadiyla

suzan

evet az da olsa unutturur. ilgilenmeyin, seslenmeyin geçene kadar :)

berfinkyaa

Hemen deneyeceğim çok tesekkurler

aycamnkse

Bence buz yanlis bi uygulama olur neden kisirlastirmadin?

suzan

buzu denemeden bu tarz yorumlar yanlış. belli ki buz kullanmamışsınız işe yarıyor.
kediler müzikten hoşlanmaz
oyun oynayızca vücut sıcaklıkları artar ve kızgınlığı da artar

suzan

bilgi sahibi olmadan tahmini yorumlar yapmayın lütfen işe yarayıp yaramadığını bilmediğiniz bilgileri kesin işe yarıyor gibi yazmayın. onlar denek değil kesin bilgiler verirseniz emin olun işimiz daha kolay olur

suzan

hiç önemli değil :)

suzan

önemli değil... :)
benim 2 tane yetişkin kedim var müziği denedim işe yaramıyor...

BENU

EVET BUZDA FAYDALI OLABILIR DUYMUSTUM

berfinkyaa

Buz gercekten iyi gelirmi

kedi_sever123

Müzik ise yarıyor isterseniz araştırın tüm müzikler değil ama müziği severler

berfinkyaa

Buz yöntemini denedim uzun süre sakinlesti ve miyavlamasi kesildi tesekkur ederim

kedi_sever123

tabii kediden kediye değişir ben bi makalede okumuştum aman heavy metal le başlayayım demeyin :D klasik müzik kast ettiğimiz sakin müzikler vs. vs. :)