Avustralya Ve 2 Milyon Kedinin Ölecek Olması

Tmm bunu yapmanın sebebi birçok canlı türünü korumak fakat bu minnoş kkediler nedeb zehirlenerek katledilsin buna karşıyuz.Daha yüzlerce çözüm var.Ülkelere dağıtılabilir yada kısırlaştırılabilrler.

6 CEVAP

minnoskoss_123

Neden bencil, zalim, acımasız, yarasız insanları yok etmiyorlar? Bu katliam insanlar üzerinde yapılsaydı dünya ayağa kalkardı, isamla cezalandırırlardı. Konu hayvanlara gelince iş neden değişiyor? O pislikler bunu insanlara yapınca hainlik oluyor da hayvanlara yapılınca neden kabahat sayılıyor? Kim açıklayacak?

Haklısınız.Aslında insankar kikm bilir kaç hayvan türünü yok etti.Özür diliyorum İNSAN dedim.Şuan kutup ayıları ve daha yüzlercesi küresel ısınmadan yaşamlarını yavaşça son buluyorlar.Küresek ısınmanın sebebi de insanlar .Daha fazla söz bulamıyorum

LIGHTNING

Daha önce develer ve tavşanlar için yaptılar. Farklı şekilde kontrol altına alınabilir mi bilemiyorum sayı çok fazla. Endemik türleri korumak için yapıyorlar imza kampanyasının bir etkisi olmaz sanıyorum.