Sokak Köpeklerine Mama

Sokakta köpek bakma ihtimalim yok . Ailemde izin vermiyor migrosta pedigree var tek.Birde dostluk maması.internetten alma olanığım yok.pegigree alsam olur mu.gizlive doyuracağım evden uzak blgelerde.bird bugün dostluk mamaıs alıp verdima ama...

34 CEVAP

trendline vs enjoy vs proline dedi bir arkadaş ama bence reflez peki sizce üçünden arkadaşımın sorusu

Sizce dostluk maması mı almalıyım pedigree mi.Bu arada pedigree 500 grm yetişkin yok bizim şubede yavru versem bişe olur mu.köpeklerle ilg,ili pek bişe bilmiyorum ama

ya lütfençok acill

arkadaşlar ne olursunuz.bende besleme yapmak istiyorum ama az miktarda ve marketlerde bulunan mama almak zorundayımm

Arthur4

Petshop yok mu yakınlarında ordan alabilirsin kiloyla uygun fiyatlı mamalardan

Arthur4

Petshop yok mu yakınlarında ordan alabilirsin kiloyla uygun fiyatlı mamalardan

evet var ama ailem farkderse birdaha beslmem yapamam maalesef . siz marketdekilerden ne önerirsiniz .(1 kg fazla ).ailem farkedebilir gizli apıam da :9

Gamzessven

Markettekiler hem pahalı hem zararlı kim ne önersin ki burda ne bekliyosun. Alabiliyorsan petshoptan al

tamam deneyeceğim ama şunuda belirteyim yaşım sizin gibi değil . 13 üm .ama artık gerçekten insanların beni kırmasından korkmştm.beni cansu sanmayın sevinirim.benim hayattaki amacım hayvamlara bakmak.ben markettekilerden bir neriniz var mı dedim ama özür dilerim . pet shop takilerin markaı genelde ne olur acaba

teşekkürler @Gamzeseven

bizde reflex kedi maması vardı petsopta.köpekte vardır herhalde

çok sağolun.bu dünyada sizin gibi insanlarnadir oluyor

sizleri seviyoruz

birde benim okulla ev görüş mesafesinde artık arkadaşlarla geziyoz deyip alacağım

minnoskoss_123

Teşekkürler:) Not: 6. Sınıftan hazırlanıyorum güya hshshshbsvsgs